top of page
TBR-Badge-trans-background 2022.png

דורג כאחד מבתי העסק הטובים בהוליווד פלורידה לשנת 2022

Certificate of Excellence 2021.jpg

דורג כאחד משלושת עורכי דין הגירה הטובים ביותר בהוליווד פלורידה

Alex-Headshot.jpg

עו״ד אלכס ברק

 משרדי ההגירה של

עורך הדין אלכס ט. ברק

Law Offices of Alex T. Barak, P.A

3900 Hollywood Blvd. Suite 101 

Hollywood, FL 33021

E-mail: alex@baraklaw.com

 

USA Tel: (954) 961-6200
מישראל Israel Tel: (051) 650-1099
הגירה/Web Site: baraklaw.com
בעל רשיון משנת 1981

דרישות לויזה E-2

Immigration Attorneys

עורך דין אלכס ברק מתמחה בהוצאת ויזת משקיע E2  לארה"ב לישראלים. עם נסיון רב ולקוחות רבים שקיבלו ויזת משקיע בעזרתו של עו"ד אלכס ברק, משרדנו בהוליווד פלורידה מתמחה בהוצאת ויזת משקיע למשקיעים רבים אשר רוצים להגשים חלום ולעבור לארה"ב לצורך ניהול העסק בארה"ב יחד עם משפחתם.

עורך דין אלכס ברק מצפה לייצג אותך, על מנת לסייע לך להפוך למנצח גדול בעת קביעת החלטות חשובות בחייך והוא ידאג באופן אישי לטפל בתיקך עד להשגת היעד.

אזרחים של מדינות זרות אחרות כבר זכאים לויזת E-2 מזה זמן, אולם לישראלים לא היתה זכאות. עושה רושם שזה לא היה פייר.

 

כאשר ישראלים רבים לא הצליחו להתאים את עצמם לאף אחת מקטגוריות הויזה, הם עזבו מתוסכלים. חלקם לא הגיעו בכלל לאמריקה. אחרים השתמשו בפספורט שני מארצות יבשת אירופה אשר הקנה להם את הויזת E-2.

ועכשיו, ישראלים מקבלים יחס שווה והם זכאים לויזת E-2.

http://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-5290740,00.html

בעת שויזת E-2 לא מובילה ישירות לגרין קארד, אפשר לחדש אותה ללא הגבלת זמן כל עוד העסק פעיל. בנוסף ​חשוב לציין, שבן/בת הזוג מקבלים באופן אוטומטי ויזת עבודה לעבוד בכל עבודה חוקית בארה״ב כך שהויזה מאפשרת לשני בני הזוג לעבוד! לאחר קבלת האישור יכול בן זוגו של המבקש לעבוד בארה"ב באופן חוקי וללא חשש בכל עבודה פרט למשרות ממשלתיות.

הרעיון הכללי בכניסה לויזת E-2 הוא שהישראלי יקנה נכסי דלא-ניידי כגון, פלזאת קניות, בניין מגורי דירות, או בניין משרדים, אשר מחייב מנהל בפועל. אפשרות נוספת היא ליצור חברה אשר תרכוש יחידות דיור משפחתיות רבות, אשר יעברו שיפוץ וימכרו. במקרה זה, נחוץ מנהל שיקנה את הרכוש, ינהל את השיפוצים וינחה את המכירות מחדש. דרך אחרת היא להתחיל עסק מההתחלה או לקנות עסק קיים של בן אדם אחר ולהגיע אליו ולנהל אותו.

כשמחפשים את ערוצי ההשקעה הללו, חשוב שיהיה סוכן נדל”ן בעל רשיון ומוניטין, וכן עורך דין בעל נסיון ומוניטין.

 

הישראלי יכוון או יפתח את העסק. הוא חייב להראות שיש לו שליטה בעסק על ידי בעלות של לפחות 51% מהעסק או 50% עם חוזה הנותן לו שליטה תפעולית מלאה.

האם ניתן לקבל Greencard עם ויזה E2?

ויזת משקיע E2 בהגדרת הינה : Non Immigrant Visa ועל כן בהגדרתה הינה ויזה שלא למטרות הגירה. לכן, החוק לא מאפשר לאדם שקיבל ויזת משקיע E2 לקבל גרין קארד ישירות מויזת משקיע E2. אבל, מנסיוננו, פעמים רבות ניתן לעשות שינוי סטטוס בהתאם למצב המשפחתי של בעל העסק (במידה ובעל הויזה E2 מתחתן בארה"ב עם אזרח או אזרחית אמריקאית), במידה ובן או בת זוגו של בעל הויזה מתקבל למקום העבודה אשר כעבור זמן מסויים מבקש את העובד ומציע לו – Sponsership – מצב אשר מאפשר קבלת גרין קארד לעובד (בן הזוג של בעל הויזה) ולשאר בני המשפחה.

כלומר, באופן עקרוני לא ניתן לקבל גרין קארד ישירות מויזת E2 , אבל ניתן בהחלט לאחר המעבר לארה"ב לשנות את הסטטוס בנסיבות שונות ולקבל גרין קארד לאחר שינוי סטטוס. כמו כן יש לזכור שויזת E2 ניתנת להארכה ללא הגבלה ולכן ישנם משקיעים שנמצאים על אותה הויזה (E2) כבר כמה עשורים בארה"ב באופן חוקי.

e-2 visa attorney

המשקיע שם $100,000 בסיכון, כשהכוונה היא שהוא חתם על חוזה שכירות רב שנתי בחנות או מחסן, חתם על חשבונות/חוזים עבור סחורות, או חתם על חוזים או סגר על נדלן מסחרי אשר מחייב עובדים פעילים לנהל ולעבוד באותו הדבר.

המשקיע יכוון ויפתח את העסק.

יוזמת ההשקעה היא לא השקעה פסיבית. על העסק להראות שיש בכוונתו להעסיק עובדים.

אם בעל הבקשה לויזה הוא לא המשקיע העיקרי, עליו להיות מועסק במתכונת ביצועית או ניהולית, או להיות בעל מיומנות גבוהה עם התמחות הנחוצה לתפעול של הייזום המסחרי. בעלי מיומנות רגילים או יחידים ללא מיומנות או התמחות בכלל, לא יתקבלו.

מבקש הויזת E-2 חייב להצהיר כל הזמן לממשלת ארה”ב שבכוונתו לחזור לישראל בעתיד. אם יצהיר שהוא מעוניין לחיות בארה”ב באופן קבוע, בקשתו לויזת E-2 תידחה.

הלוואות המובטחות בנכסים של מפעל ההשקעה אינן מקובלות.

הון לא מחוייב שנמצא בחשבון בנק או עירבון דומה, אינם נחשבים להשקעה.

ההשקעה חייבת להיות איתנה. היא חייבת להיות בגובה שיבטיח את הצלחת התפעול של העסק.

ההלוואה לא יכולה להיות מינורית. היא חייבת לספק הכנסה הרבה יותר גבוהה מלפרנס את המשקיע ומשפחתו, או שעליה להשפיע על הכלכלה של ארה”ב בצורה ניכרת.

בעל הבקשה נמצא בעמדה “לפתח ולכוון” את העסק.

בנוסף לאמור לעיל, על בעל הבקשה להמציא מסמך עם הסטוריה המתעדת את כספי ההשקעה ולתת הוכחה מוחלטת וחסרת סימני שאלה לגבי מקורות הכסף.

לדוגמא, ישראלי בעל עושר ניכר יוכל להראות הכנסה גבוהה על גבי טופס המיסים השנתי, או בעלות של מניות עם ערך גבוה, או שהוא יירש כסף מסבו וסבתו או הוריו, או שהוא מכר נכס נדלן או עסק.

ממסד ההגירה ומשרד החוץ שמים דגש נרחב על מקור הכסף וכשרותו ב- 100% לואדות שאינו מגיע ממקור פלילי.

בעל הבקשה יצטרך ללכת לשגרירות האמריקאית במדינתו לפגישה ספציפית של ראיון לויזת E-2. העורך דין יכין וישלח מראש חבילה מקיפה אשר תעבור עיון מדוקדק ותיבדק על ידי מומחה לויזות E-2 שהוא לא מטעם משרדי ההגירה. בעל הבקשה ישתף פעולה עם העורך דין בהכנת המסמכים הנחוצים לקטגוריה זו. הקליינט ישלם על עלות הויזה להמצאת ויזת E-2, סכום של בערך $450.00. העורך דין ייתקשר עם השגרירות/קונסוליה האמריקאית, כפי שנחוץ, לשוחח ולסכם את הבקשה של הקליינט.

במידה והקליינט מקבל את ויזת ה- E-2 בארה”ב במצב של שינוי מעמד מויזה אחרת, כמו למשל ויזת תייר B-2, והוא ומשפחתו מתכוונים לנסוע מחוץ לארה”ב, כל אחד מהם חייב לקבל את ויזת ה- E-2 ממשרד החוץ בשגרירות האמריקאית בתל-אביב לפני שחוזרים מכל טיול בחו”ל. אפילו טיול לבהמס או למקסיקו יצריך קבלת ויזת E-2 מהשגרירות האמריקאית לפני שיורשו לחזור לתוך ארה”ב.

ויזת ה- E-2 הינה ויזה מאוד מורכבת אשר צריכה להיות מטופלת אך ורק על ידי עורכי דין מנוסים. בדיוק כמו שאף אחד לא ינסה לעשות ניתוח לב על עצמו, ויזת E-2 צריכה להיות מטופלת רק על ידי עורך דין עם נסיון.

ויזת ה- E-2, היא בעלת הערך הכספי הכי גבוה ויעיל לקליינט מבחינת ויזה שנתית, ומכפילה את ערכה במידה ולממלא הבקשה יש בן/בת זוג וילדים.

כל בן אדם אשר משקיע $100,000 או יותר בארה”ב ומתכנן לעבור ביחד עם משפחתו להתגורר בארה”ב, חייב להימנע בכל מובן המילה מקיצורי דרך, פיתויים ועלויות ייצוג עריכת דין נמוכות. זכור, תקבל בדיוק על מה שאתה משלם.

אנא צרו קשר עם כל שאלה.

Alex Barak

אלכס ברק, עו”ד

E2 Visa Lawyer
Google-Verified-Customer-Reviews.png

חוות דעת מלקוחות מרוצים ויזת משקיע E-2

חוות דעת וביקורות מלקוחות ויזת משקיע E-2

הייתי צריך ויזת משקיע E-2 על מנת לפתוח את העסק החדש שלי בהוליווד, פלורידה. אחי אלי המליץ בחום מניסיונו האישי ואמר לי שיש רק עורך דין הגירה מנוסה אחד לבחור, זאת לאחר שהצליח איתו בלא פחות מחמישה תיקי הגירה ועסקים רצופים. עורך דין ההגירה אלכס ברק הוא סופרמן פרפקציוניס, וסוג של קוסם משפטי בתחומו. 

 

כאשר שמו מופיע על תיק ההגירה אותו הוא מייצג, זה אומר כל כך הרבה לרשויות הגירה שמכירים אותו כבר לאורך השנים. התיק שלי אושר תוך חמישה ימים! אלכס ברק הוא מלך ההגירה. הוא שולט בעולם ההגירה האמריקאית עם ניסיון של למעלה מ-40 שנה.

 

ארז א.

 

לקריאת חוות הדעת המלאה >>

Immigration attorney, Alex T. Barak.jpg

אם אתם מחפשים סיוע משפטי מקיף בכל הנוגע להגירה לארה״ב, משרדי ההגירה של עורך הדין אלכס ט. ברק, המייצג ישראלים מול רשויות ההגירה, הוא הכתובת שלכם!

מה יותר טוב מעורך דין לעינייני הגירה שגם ידבר בשפת האם ממנה היגרתם..

 

עו"ד אלכס ט. ברק, מומחה בעל ניסיון רב בכל תחומי ההגירה לארצות הברית, עם למעלה מ-40 שנות ניסיון בתחום ההגירה.

bottom of page