top of page
TBR-Badge-trans-background 2022.png

דורג כאחד מבתי העסק הטובים בהוליווד פלורידה לשנת 2022

Certificate of Excellence 2021.jpg

דורג כאחד משלושת עורכי דין הגירה הטובים ביותר בהוליווד פלורידה

Alex-Headshot.jpg

עו״ד אלכס ברק

 משרדי ההגירה של

עורך הדין אלכס ט. ברק

Law Offices of Alex T. Barak, P.A

3900 Hollywood Blvd. Suite 101 

Hollywood, FL 33021

E-mail: alex@baraklaw.com

 

USA Tel: (954) 961-6200
מישראל Israel Tel: (051) 650-1099
הגירה/Web Site: baraklaw.com
בעל רשיון משנת 1981

אודות המשרד

כל המבקר במשרדו בבנין המשרדים המפואר שבהוליווד פלורידה, מבין עוד בכניסה לחדר ההמתנה, שהוא מומחה לתורה: “צדק צדק תרדוף”. במשרדו, ניתן להבחין בתמונה של הכותל ולידה תמונה של מפל הבניאס וגם תמונה של הברקים, וכן תמונות נפלאות נוספות של מדינת ישראל שצילם בעצמו. כל ישראלי ויהודי ירגיש אצלו נח כמו בבית. נא להכיר, אלכס ברק, עו”ד מבריק עם למעלה מ 40 שנות נסיון, נולד וחונך בניו יורק, בנו של מהגר פולני. בקלות יכולתי להיוולד בישראל”, אומר הגבוה הזה בעל המראה הכל כך צעיר.

בהיסטוריית משפחתו היו תשעה אחים ואחיות בפולין. שלושה מהם עשו עליה לאיזור כפר-סבא בשנות ה-20 המוקדמות והיו שם לחלוצים. האחרים הגיעו לניו-יורק, כולל סבו וסבתו. אלכס בעל עברית רהוטה, מתגאה בשפה ואוהב אותה מאוד. הוא מטפל במסירות בישראלים רבים ומסייע להם להתגבר על תסביכיי ההגירה השונים. החל מהקמת חברות חדשות, קנייה ומחירת עסקים, חוזים, תביעות אזרחיות, תביעו נגד חברות הביטוח ועד לפיתרון כל בעיות ההגירה.

ברק, נשוי לפנמית שהיתה בעבר בנקאית בבנק לאומי ולהם שני בנים. ההחלטה להיות עו”ד הגיעה בדרך מאוד יוצאת דופן: “התחלתי לפתח קריירה כקופירייטר בעולם הפרסום ואף הוצעה לי משרה באחת החברות המובילות בניו-יורק. לילה אחד כשהייתי בן 21, חלמתי חלום מאוד חזק שבו ראיתי מטרה ובה מודגשת המילה עו”ד. הקול אמר לי להשיג את המטרה. החלום היה כל כך חזק שיום למחרת החלטתי להירשם לבית ספר לעריכת דין. ברק נכנס לתפקידו בהתמסרות. “כבוגר 1981 של ביה”ס לעריכת דין באוניברסיטת מיאמי.

Manara Israel

Manara Cliff (Kiryat Shmona), Israel

אני לא ארגע עד שהטיפול בכל לקוח שלי יסתיים בהצלחה. אני דואג ללקוחותיי. לפעמים אני מתעורר באמצע הלילה וחושב על דרכים נוספות כדי לעזור להם”. כשנשאל על מידת ההצלחה שהיתה ללקוחותיו איתן, ברק הצהיר: “כל מי שמגיע למשרדי כדי לטפל בנושא הגירה, יוצא מאושר. אני פרפקציוניסט ביישום החוק לטובת לקוחותיי. אני רציני בקשר לעבודתי והרדיפה שלי אחר הצדק, תמיד במירוץ”.

ברק, מקפיד להתעדכן כל יום על הקורה בישראל ומגיע פעמים רבות לארץ. ההתמצאות שלו בארץ, המחקר שלו על האתרים הארכיולוגים בזמן שהוא מטייל עם החברה להגנת הטבע, נותנת לו רמת התמצאות כה גבוהה, שעולה אפילו על ישראלים רבים.

הוא כעט חזר מישראל מטיול בן שלושה שבועות עם אישתו, לאחר שביקרו קרובים וסיירו במטולה, רמת הגולן ועד לנגב ולמכתש רימון.

אלכס ברק היה לעורך דין הראשון בהיסטוריה במדינת פלורידה אשר סיפק צרכים חוקיים ומשפטיים לקהילה הישראלית. על ידי שמו הטוב והמוניטין שרכש, וכן מאמציו הבלתי פוסקים להשגת הצלחה לכל הקליינטים שלו, משרדו הוא התחנה הראשונה לכל ישראלי המחפש להשקיע בפלוריד ו/או בארה”ב עבור הטבות הגירה.

KINNERET-from-Har-Arbel.jpg

KINNERET from Mount Arbel, Israel

Immigration attorney, Alex T. Barak.jpg

אם אתם מחפשים סיוע משפטי מקיף בכל הנוגע להגירה לארה״ב, משרדי ההגירה של עורך הדין אלכס ט. ברק, המייצג ישראלים מול רשויות ההגירה, הוא הכתובת שלכם!

מה יותר טוב מעורך דין לעינייני הגירה שגם ידבר בשפת האם ממנה היגרתם..

 

עו"ד אלכס ט. ברק, מומחה בעל ניסיון רב בכל תחומי ההגירה לארצות הברית, עם למעלה מ-40 שנות ניסיון בתחום ההגירה.

bottom of page