top of page
TBRBadgetransbackground2021.png

דורג כאחד מבתי העסק הטובים בהוליווד פלורידה לשנת 2021

Certificate of Excellence 2021.jpg

דורג כאחד משלושת עורכי דין הגירה הטובים ביותר בהוליווד פלורידה

Alex-Headshot.jpg

עו״ד אלכס ברק

 משרדי ההגירה של

עורך הדין אלכס ט. ברק

Law Offices of Alex T. Barak, P.A

3900 Hollywood Blvd. Suite 101 

Hollywood, FL 33021

E-mail: alex@baraklaw.com

 

USA Tel: (954) 961-6200
מישראל Israel Tel: (051) 650-1099
הגירה/Web Site: baraklaw.com
בעל רשיון משנת 1981

ויזת L-1A

פתיחת חברות בת, חברות אמריקאיות, השולחות מנהלים ועובדים בעלי ידע יחודי.
ויזת L-1A ויזת L-1B

L-1A Visa Immigration Lawyer

חברה זרה פותחת חברת בת חדשה בארה”ב, ומעבירה בעל תפקיד ניהולי / מנהל. אני מכנה את הויזה הזאת בשם “מעבר של מנהל בינלאומי”. ארצות הברית מכנה את זה בשם “מעבר פנים חברתי של עובד.”

החברה העיקרית לא יכולה להיות חברה בקנה מידה קטן; היא חייבת להעסיק 6 או יותר עובדים במשרה מלאה ולהשאר פעילה, על מנת להראות מחוייבות שהחברות שייכות לחברה בינלאומית.

עבור חברת בת חדשה, התקופה הראשונית של ויזת L-1A היא לשנה, עם אפשרות לארכות בנות שנתיים, לתקופה שלא תעלה על 7 שנים בסיכום הכללי.

החברה האמריקאית חייבת להעסיק את המנהל שהועבר מהחברה הראשית ולפחות ארבעה עובדים נוספים במשרה מלאה, לפםני סוף השנה הראשונה, על מנת שיתאפשר להם להגיש בקשת ארכה לויזת L-1A.

רשויות ההגירה האמריקאיות נותנות עדיפות לחברות גדולות ולכן נסיונות לויזות L-1A עם חברות קטנות, עלולות להתקל בסירוב בקשה.

ילדים תחת גיל 21 יכולים להכנס לארה”ב עם ויזת 2-L, בליווי הורה, שלו ויזת L-1A. לבן/בת זוג מוקנית גם כן ויזת 2-L. לאחר הגעתו/הגעתה, בן/בת הזוג רשאי לבקש רשיון עבודה ולעבוד היכן שיחפוץ/תחפוץ.

ישראלי שחי בישראל יצטרך קודם כל לקבל אישור ממשרדי ההגירה האמריקאיים, ואז לקבוע פגישה בשגרירות האמריקאית בישראל על מנת שויזת 1-L תונפק בדרכונו. בן/בת הזוג וילדים מעל לגיל 14 חייבים להופיע פיזית לראיון.

במידה וישראלי נמצא בארה”ב בזמן הגשת בקשה לויזת L-1A, הוא יכול לבקש שינוי סטטוס ל- L-1A, כל עוד הוא נכנס לתחומי ארה”ב עם ויזה ולא עם אישור כניסה ל-90 יום שרוב הדרכונים האירופאיים מספקים.

במידה וישראלי נמצא בארה”ב על ויזת L-1A, הוא לא יכול לעזוב את ארה”ב ולחזור לפני שהוא קודם כל פונה לשגרירות האמריקאית בישראל על מנת לקבל ויזת 1-L מהשגרירות האמריקאית. כל נסיעה לקנדה, מקסיקו, בהמאס או האיים הקריביים, נחשבת לנסיעה מחוץ לתחומי ארה”ב, למעט פוארטו ריקו ואיי הבתולות, אשר נחשבים לטרטוריה של ארה”ב.

ויזת הכניסה המונפקת בדרכונו של כל אחד, נחוצה לכל נסיעה בינלאומית. קבלת ויזת L-1A בארה”ב נותנת לבן אדם שקיבל אותה את הזכות לעבוד ולנסוע בכל תחומי ארה”ב.

במידה ולחברה הישראלית כבר יש חברת בת בארצות הברית, המעסיקה חמישה או יותר עובדים במשרה מלאה, אזי ויזת L-1A עבור הישראלי שנשלח, תשאר בתוקף לתקופה של שלוש שנים עם אפשרות לארכות של שהות מקסימלית שלא תעלה על שבע שנים.

L-1A Visa

קטגוריה זו של ויזת L-1A נתנת לשינוי לקבלת גרין קארד קבוע דרך תכנית שנקראת קטגורית מנהל בינלאומי.

במקרים בהם אנו עוסקים עם חברות גדולות, כל עוד החברה פעילה למעלה משנה, מנהל ויזת L-1A, יכול להיות זכאי לגרין קארד דרך קטגורית המנהל הבינלאומי (EB-1).

בכל הבקשות לויזת L-1A, הבקשה לארכה, או בקשה לגרין קארד בינלאומי, כל הרשומות של העובד, תדפיסים פיננסים מהבנק, החזרי מיסים עבור שתי החברות, בארה”ב ובישראל, חייבות להיות מתועדות בצורה קפדנית.

במקרים לא מעטים, רשויות ההגירה האמרקאיות שלחו פקחים שיראו במו עינייהם את הפעילות של חברות הבת ודרשו לבחון את רשומות השכר של העובדים.

אם בעל תפקיד ניהולי או מנהל כלשהו של החברה הישראלית מעוניין להתגורר באופן קבוע בארצות הברית ולהוציא גרין קארד, אזי יחול התהליך המתואר מעלה, שהוא דרך קטגורית מנהל בינלאומי.

במקרים מסויימים, חברה זרה רוכשת חברה אמריקאית קיימת, הנמצאת במצב פיננסי טוב והמעסיקה לפחות שמונה עובדים במשרה מלאה ואז אין צורך בתהליך הנפקת ויזת L-1A. אנחנו מגישים בקשה ישר לגרין קארד.

ויזת L-1B היא עבור עובד בעל ידע יחודי, אשר מגיש את הבקשה ביחד עם מנהל או בן אדם בתפקיד ניהולי.

“ידע יחודי” מתכוון לידע מסויים אשר מופעל על ידי בן אדם המשתייך לבקשה של מוצר, שירות, מחקר, ציוד, טכניקות, ניהול או כל זיקה אחרת של אירגון כלשהו וישומו בשוק הבינלאומי, או רמת ידע מתקדמת ומיומנות בהליכים והנהלים של אותו אירגון.

לכל עובדי ויזת L-1B בקשות לארכת עלולות להענות לתקופות של שנתיים נוספות, עד שהעובד הגיע למכסה המלאה של חמש שנים.

עבור ויזת L-1A וגם ויזת L-1B, על העובד המועבר להיות מועסק שנה שלמה ברציפות מתוך שלושת השנים שקדמו לכניסתו לארה”ב, עבור חברת הבת או אחד מסניפיה.

ויזת L-1A היא הזדמנות מצויינת, כל עוד יש כוונה להעסיק עובדים במשרה מלאה. קבלני משנה אינם נחשבים. רואה החשבון של החברה, אשר אינו קיים על גליון השכר, אינו נחשב. כל מי שמנסה לקצר את הדרך ביחס למספר העובדים, צריך לשקול את ויזת המשקיע 2-E.

במידה והמטרה היא להפעיל עסק גדול, זה הולך יד ביד עם ויזת L-1A, אולם תקופת כל בקשה מוגבלת. פתיחת חברת בת, תצריך ארבע בקשות שונות לויזה ולארכות, על מנת להגיע לשבע שנים; עבור חברות גדולות, אין בעיה בנושא הזה.

אנא קרא בעיון את הכתבה על ויזת 2-E, על מנת שתקבל הבנה כללית לגבי פתיחת חברת בת בארה”ב.

הגשת בקשה לכל ויזת עבודה בארה”ב, היא תהליך מסובך, המצריך טיפול רק של עורך דין לענייני הגירה עם נסיון בתחומי ארה”ב ורשיון לעסוק בתחום זה.

 

כותב מאמר זה הוא בעל נסיון נרחב והצלחה רבה של למעלה מ-40 שנות ניסיון בתחום החוקתי של פתיחת חברות בת של בעלי חברות זרות / בעלי תפקיד ניהולי / מנהלים ממדינות רבות, וכן בבחירה, המלצה, הגשה והשגת ויזות עבודה ואישורי גרין קארד.

Google Verified Customer Reviews
Google-Verified-Customer-Reviews.png

Client Review

Talking about 1, 2, 3, Alex Barak did it all for me. I heard that L-1 visas were very difficult to obtain and then even harder to obtain an extension. But he got me through very fast.

I hired Alex Barak for an L-1 visa which was approved in 12 days without any request by Immigration for more evidence. Then he obtained for me an extension, in 13 days without any request by Immigration for more evidence.

Then he filed for me a green card case as a multinational manager. It was approved in only seven months!!

This attorney has proven to be the best. Your search for a great Immigration attorney starts and ends with him, Alex Barak.

 

Itai Ben Eli

Immigration attorney, Alex T. Barak.jpg

אם אתם מחפשים סיוע משפטי מקיף בכל הנוגע להגירה לארה״ב, משרדי ההגירה של עורך הדין אלכס ט. ברק, המייצג ישראלים מול רשויות ההגירה, הוא הכתובת שלכם!

מה יותר טוב מעורך דין לעינייני הגירה שגם ידבר בשפת האם ממנה היגרתם..

 

עו"ד אלכס ט. ברק, מומחה בעל ניסיון רב בכל תחומי ההגירה לארצות הברית, עם למעלה מ-40 שנות ניסיון בתחום ההגירה.

bottom of page